Регистрация  

   

Статистика  

Сейчас 4 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
Наша реклама


   

Volvo незабаром поновить флагманський позашляховик

Компанія Volvo збирається оновити свої флагманські моделі протягом найближчих двох років. Седани S60 і S80 чекає грунтовний рестайлінг, а найбільший скандинавський кросовер Volvo XC90 отримає нове покоління на основі модульної платформи.
У кулуарах Паризького автосалону глава департаменту продажів Volvo Даг Спек повідомив агентству Automotive News, що компанія планує оновити седани S60 і S80 в 2013 році. Відзначимо, що обидва седана випускаються в незмінному вигляді з 2010 року - S60 тоді отримав нове покоління, а флагман S80 пережив легкий рестайлінг.

Кросовер Volvo XC90 навіть з урахуванням деяких доробок на сьогодні є найстаршою моделлю марки - на ринок він вийшов ще в 2002 році. Повністю нове покоління XC90 має з'явитися через два роки, у другій половин 2014 р., причому для його розробки в Volvo намір використовувати свою власну модульну платформу під назвою Scalable Platform Architecture. Вона повинна забезпечити поліпшену керованість, підвищену економічність і зниження загальної ваги моделі.
Як саме виглядатиме XC90, поки невідомо, але деяке уявлення про те, в якому напрямку розвивається позашляховий дизайн Volvo, можна скласти, наприклад, за експериментальними скетчі, поширеним ще рік тому.
Очікується, що послідовна модернізація кількох моделей допоможе компанії досягти запланованого рівня продажів. У Volvo мають намір до 2020 року продавати по 800 000 автомобілів щорічно.

   

Смотрите также

   

Картинка  

4.jpg
   
© ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ! МАТЕРИАЛ ПРЕДОСТАВЛЕН ТОЛЬКО ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ!