Регистрация  

   

Статистика  

Сейчас 4 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
Наша реклама


   

Nissan повідомив ціни на новий Datsun для нашого ринку

Автомобілі відродженої японської марки Datsun будуть коштувати в Росії 300-350 тисяч рублів. Таке повідомлення поширила своїм дилерам компанія Nissan, яка є власником бренду Datsun. Про це 30 серпня повідомляє газета «Ведомости» з посиланням на віце-президента асоціації «Російські автодилери» Олега Моїсеєва.
Початок виробництва двох нових моделей Datsun намічено на 2014 рік. Автомобілі для російського ринку будуть збиратися на "АвтоВАЗі». Випуск ще чотирьох «Датсунов» буде налагоджений в Китаї та Індії.

Раніше в Інтернеті з'явилися перші зображення нової моделі марки Datsun. Один примірник автомобіля, створеного на базі Lada Kalina, вже побудований і отримав заводський індекс NKD 2196.
Дизайн моделі сильно нагадує зовнішній вигляд бюджетного седана Lada Granta. При цьому японський аналог буде довшим російської моделі на 70 міліметрів при однаковому розмірі колісної бази (2470 міліметрів).
Крім автомобілів Datsun, компанія Nissan буде продавати в Росії седан Almera, який також збиратимуть працівники «АвтоВАЗу». Старт продажів новинки, яку представили на Московському автосалоні, намітили на початок наступного року. Нова «Альмера» буде продаватися російським клієнтам з 1,6-літровим 105-сильним бензиновим мотором, який зможе працювати або з п'ятиступінчастою МКПП, або з чотирьохдіапазонний «автоматом».

   

Смотрите также

   

Картинка  

2.jpg
   
© ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ! МАТЕРИАЛ ПРЕДОСТАВЛЕН ТОЛЬКО ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ!