Регистрация  

   

Статистика  

Сейчас 4 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
Наша реклама


   

Nissan Pathfinder буде гібридом?

Компанія вивчає доцільність випуску такого варіанту, але в разі позитивного рішення технічна база вже є, оскільки Pathfinder побудований на тій же базі, що і Altima.
Не секрет, що Nissan активно працює над доведенням комбінованої силової установки для седана Altima. Вона побудована на основі 2,5-літрового бензинового двигуна з механічним нагнітачем, що працює разом з електродвигуном. В осяжному майбутньому гібридна версія Altima вийде на ринок, що дасть можливість компанії застосовувати нову розробку в відношенні одразу декількох моделей.

Nissan Altima, Infiniti JX і Nissan Pathfinder побудовані на єдиній платформі, тому адаптація гібридної установки для кожної з моделей споконвічно спрощується.
Компанія вже прокоментувала припущення про можливість появи гібридного Pathfinder. Як заявив виданню Ward `s Auto глава по маркетингу підрозділу пікапів і позашляховиків Nissan Motor Том Сміт (Tom Smith), є чимала вигода в тому, щоб пропонувати економічні версії саме в відношенні позашляховиків, оскільки переваги тут будуть більш помітні, ніж у випадку з малолітражками. Більш докладного роз'яснення позиції Nissan поки не послідувало.
Одночасно Сміт заявив, що Nissan постійно веде вивчення потреб ринку і розвиває напрям альтернативних силових установок. Таким чином, поява гібридного Pathfinder буде залежати виключно від реакції потенційних покупців. Компанія проведений певну роботу в цьому напрямку, але рішення про будівництво експериментального варіанту поки не прийнято.
Варто відзначити, що гібридна версія Pathfinder, якщо і буде створена, то зорієнтують її на американський ринок, оскільки в Європі і на ряді інших ринків вона не зможе скласти конкуренцію дизелю, в першу чергу, за ціною.

   

Смотрите также

   

Картинка  

2.jpg
   
© ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ! МАТЕРИАЛ ПРЕДОСТАВЛЕН ТОЛЬКО ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ!