Регистрация  

   

Статистика  

Сейчас 2 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

   
Наша реклама


   

Оприлюднено автомобілі, внутрішня обробка яких викликає онкозахворювання

У результаті роботи, проведеної американськими експертами з фонду Ecology Center, був складений список автомобілів, що таять в собі потенційну загрозу здоров'ю їх власників. Фахівці перевірили рівень токсичності матеріалів, використовуваних при обробці салонів автомобілів різних марок і моделей. Як виявилося, салони деяких машин цілком можуть викликати у людини рак або перешкодити розвитку ембріона, якщо мова йде про жінку-водія, яка чекає на потомство.

За даними американських експертів з Ecology Center, найбільша концентрація токсичних речовин міститься в матеріалах, використовуваних при обробці салону автомобіля Mitsubishi Outlander Sport. Також небезпечними були визнані моделі Hyundai Accent, Kia Sportage і Soul, Mazda CX-7, Chevy Aveo, Chrysler 200 SC, Nissan Versa, Mini Cooper S.Clubman і Volkswagen EOS.
Тим часом найбезпечнішою в плані токсичності салону машиною була визнана модель Honda Civic. Як стверджують фахівці Ecology Center, в матеріали, що застосовуються при обробці салону "Цивік", не додають з'єднань брому, використовуваних, як правило, для зниження займистості полімерів. Також салон "Цивік" не містить важких металів. Крім цього автомобіля, також безпечними були визнані Honda CR-Z, Nissan Cube, Toyota Prius і Venza і ще ряд машин.
Теги: Hyundai Accent, Kia Sportage і Soul, Mazda CX-7, Chevy Aveo, Chrysler 200 SC, Nissan Versa, Mini Cooper S.Clubman, Volkswagen EOS

   

Смотрите также

   

Картинка  

2.jpg
   
© ВСЕ ПРАВА ЗАЩИЩЕНЫ! МАТЕРИАЛ ПРЕДОСТАВЛЕН ТОЛЬКО ДЛЯ ОЗНАКОМЛЕНИЯ!